משלוחים חינם מעל 200 ש"ח באזורים: נס ציונה, ראשל"צ, רחובות והסביבה

החנות שלנו מתנגדת בתוקף לסחר בבעלי חיים ומחויבת לטפל בחיות המחמד בצורה אתית ואחראית.

בחירת מיטה נוחה לכלב

כשם שהמיטה חשובה מאוד לבני האדם, היא חשובה מאוד לחיות ובפרט לכלב שלכם. אם לכלב שלכם לא תהיה מיטה נוחה הוא לא יהיה רגוע ואולי אפילו לא יישן טוב, מה שישפיע על ההתנהגות שלו בהמשך. בחירת מיטה לכלב חשובה היא אחד האביזרים החשובים ביותר וזה הזמן להבין מדוע.

מדוע חשוב לבחור מיטה נוחה לכלב?

חשוב לבחור מיטה נוחה לכלב מכמה סיבות שקשורות גם בו וגם בכם. נתחיל לדבר על הכלב, שחייב מקום הולם לישון כדי להיות מוגן היטב. אם הוא ישן בסביבה חיצונית חשובה שיהיה לו מקום מקורה ובטוח שלא יסבול מתנאי מזג אוויר קשים ומגשמים עזים. יש אנשים שלא מסכימים שהכלב יישן בתוך הבית אפילו כשיש סופות חזקות אז המינימום שאתם צריכים לעשות זה להשקיע במיטה נוחה עם מלונה מרווחת מספיק. חשוב לזכור כי המיטה תסב לו שינה ערבה אך גם לכם היא תעזור. אם תקנו מיטה איכותית לא תצטרכו להחליף אותה ולבזבז עוד כסף בהמשך ויהיה לכם קל מאוד לנקות אותה.

כיצד נוכל לבחור מיטה נוחה לכלב?

יש לא מעט אביזרים לכלב שכל בעלים של כלבים צריך לקנות, אך מיטה היא ללא ספק אחת הקניות הראשונות. מנקודת הזמן שהכלב מגיע אליכם הוא חייב לישון במקום בטוח ונוח ולכן כבר בביקור הראשון בחנות חיות יש להתרשם מהמיטות הקיימות. כמובן שלאחר בירור המיטות הקיימות בחנות הזו יש להגיע לחנויות נוספות באזור מגורכם ולבדוק מה הן מציעות. יכול להיות שתמצאו עיצובים יפים יותר שיתאימו לבית, יכול להיות שהמיטות יהיו נוחות יותר ויכול גם להיות שיהיו אותן מיטות בדיוק אך במחירים הרבה יותר נוחים.

אלו סוגי מיטות לכלב קיימות בשוק?

המיטה הראשונה ואולי המוכרת ביותר היא המלונה. מלונה היא למעשה בית קטן שמותאם לכלב וחשוב לבחור אותה בצורה שקולה. מלבד מבנה המלונה המוכר בצורת גג משולש יש כמובן גם מיטה בפנים שצריכה להיות מרופדת וחמימה. מלונות אלו יכולות להיות מחומרים שונים כמו עץ או PVC והבחירה תלויה בעיקר בעיצוב ובתקציב שלכם. יש גם מיטות לכלב שמיועדות לפנים הבית ואז ההבדלים יהיו בעיקר בגודל המיטה, ברכות שלה, ביכולת הניקוי שלה וכן הלאה. יש מיטות עם מזרון נשלף ויש כאלו עם מזרון מובנה, יש כאלו שיהיו נמוכות יותר ויש כאלו עם הגבהה, וכמובן יש הבדלים בעיצוב.

היכן נרכוש מיטות איכותיות לכלב?

מיטות איכותיות לכלב תוכלו לקנות בחנויות חיות ודווקא בקנייה יקרה כמו זו אנו לא ממליצים לכם לבחור את המיטה רק לפי מחיר. אמנם מיטה לכלב יכולה לעלות גם 400 שקלים אך בכל זאת תזכרו כי מדובר בקנייה חד פעמית שאמורה לשרת את הכלב שלכם לאורך זמן. מצאו חנות חיות מומלצת ומיטות איכותיות שזוכות לחוות דעת חיוביות וזה מצריך מכם סקר שוק מקיף ומעמיק.

חייגו להזמנות דילוג לתוכן