משלוחים חינם מעל 200 ש"ח באזורים: נס ציונה, ראשל"צ, רחובות והסביבה

החנות שלנו מתנגדת בתוקף לסחר בבעלי חיים ומחויבת לטפל בחיות המחמד בצורה אתית ואחראית.

טיסות עם בעלי מחמד

כמעט כל מי שיש לו חיית מחמד קשור אליה באופן הדוק ביותר עד כי היא ממש חלק מהמשפחה, עד כדי כך שלעתים יש רצון עז לטוס איתה לחופשה משפחתית, לטיול עסקים או אפילו לרילוקיישן, כך שאת ההתחלה החדשה הזו נעבור עם מישהו קרוב אלינו שלא יתרגש מקשיי שפה. טיסה עם חיות מחמד היא דבר שנמצא בערפל לא קטן והגיע הזמן לפזר אותו עם תשובות למספר שאלות נפוצות.

האם אפשרי לטוס עם חיית מחמד?

השאלה הראשונה שפותחת את כל הדיון היא האם בכלל אפשר לטוס עם חיות מחמד והתשובה היא חד משמעית כן, אך זה תלוי בחברת התעופה. למעשה רוב חברות התעופה מאפשרות טיסה עם חיות מחמד והשאלה היא רק כמה תצטרכו לשלם על זה ובאלו תנאים. שימו לב שלא כל חברת תעופה תאפשר לחיות המחמד שלכם לעלות, כמו למשל בטיסות פנים או בטיסות ממדינה מסוימת למדינה מסוימת אחרת, ולאו דווקא בגלל חברת התעופה עצמה אלא חוקי המדינה אליה אתם מגיעים.

מה הדרישות לטיסה זו?

• כדי לטוס עם חיית מחמד עליכם לבדוק מה ההגבלות של חברת התעופה. כמו כן, עליכם לוודא שהקברניט יודע שיש חיה על המטוס ולהבין שבמידת הצורך זכותו של הקברניט להחליט שהיא צריכה להיות בתא במטען ולא עם הנוסעים, זאת לפי שיקול דעתו בענייני בטיחות או נוחות הנוסעים.

• החיה צריכה להיות בתוך הכלוב למשך כל הטיסה. נכון, זה לא יהיה נעים אך זה מה שטיסה עם חיות מחמד דורשת ואסור לכם לעבור על הסעיף הזה. הכלוב צריך להיות בגודל שחברת התעופה מאשרת וכמובן לעמוד בכל הדרישות שלהם לגבי הנחת הכלוב מתחת למושב או על הברכיים רק כפי שמאושר.

מה העלויות והביטוחים השונים שצריך על מנת לטוס עם חיית מחמד?

כדי לטוס עם חיות מחמד תצטרכו להציג פנקס חיסונים ואת כל האישורים, בין אם מדובר במשרד החקלאות בארץ או אישורים אחרים לפי סוג החיה ומצבה. כל התהליך הזה שמחייב הוצאת אישורים לא יהיה זול וגם לא קצר אך הוא לא אמור לעצור בעדכם מטיסה עם החיה האהובה שלכם, בעיקר כאשר אתם טסים לתקופה ארוכה ולא מוכנים לטוס בלעדיה. טיסה עם חיית מחמד בתא המטען יכולה לעלות מ-50 דולרים ועד 120 דולרים כאשר זה תלוי בסוג החיה ובגודל שלה. טיסה בתא הנוסעים תעלה מ-150 דולר ויכולה להגיע עד מחיר כרטיס טיסה מלא, אם תצטרכו לתפוס מושב שלם.

במה צריך להצטייד בטיסה עם חיית מחמד?

מעבר לכלוב שבו החיה חייבת לשהות, כדאי להצטייד בבקבוק מים קטן ממנו החיה תוכל לשתות. אי אפשר להניח לו קערת מים והוא יצטרך להתרגל לשתות מהבקבוק ולשם כך תצטרכו להרגיל אותו לפחות כמה ימים לפני, על ידי מריחת רוטב שמריח כמו בשר על הבקבוק עד שהוא יתרגל לפעולה ויבצע אותה גם כשהרוטב לא נמצא. כמו כן, חשוב להגיע לטיסה עם שמיכה לחיה וכרית כדי שיוכלו להירדם וכמובן חטיפים במידה ויהיה רעב.

חנות חיות בנס ציונה
חייגו להזמנות דילוג לתוכן