משלוחים חינם מעל 200 ש"ח באזורים: נס ציונה, ראשל"צ, רחובות והסביבה

החנות שלנו מתנגדת בתוקף לסחר בבעלי חיים ומחויבת לטפל בחיות המחמד בצורה אתית ואחראית.

סוגי מזון רטוב לכלבים

ההזנה של הכלב שלכם הוא אתגר. חשוב לכל מי שמגדל כלב להיות בטוח שהכלב ניזון ממזון איכותי וטוב. שהוא מקבל את אבות המזון הנחוצים ונהנה מבריאות טובה. אמנם מרבית בעלי הכלבים מספקים לכלב מזון יבש. זאת מהסיבה הפשוטה שהמזון היבש זול יותר וגם יותר עמיד בתנאים שונים. אבל יחד עם זאת יש סיטואציות שונות בהם נרכוש דווקא מזון רטוב לכלבים. לדוגמה עבור כלבים בוגרים או גורים שמתקשים באכילת מזון יבש. כמו כן יש מי שמשלב בין מזון יבש לרטוב, ומגון לכלב את התזונה. אחרים רואים במזון הרטוב חטיף מפנק לכלב.

בכל מקרה חשוב לזכור כי המזון צריך להיות לפי טעמו של הכלב, כדי שהוא יאכל את הכמות הנחוצה לו. כמו כן תמיד צריך המזון להתאים לכלב מבחינה ביולוגית ולספק לו כל מה שהכלב צריך כדי להתפתח כראוי וליהנות מבריאות טובה.

מה היתרונות במזון רטוב לכלבים?

ציינו שהמחיר של מזון רטוב יקר יותר בהשוואה למזון יבש. זאת כי המוצר מכיל כשבעים אחוז מים. אבל יש בו כמה יתרונות שמסבירים מדוע נכון לעיתים לרכוש דווקא מזון רטוב.

קל ללעיסה ולבליעה – עבור כלבים שהלעיסה והבליעה של המזון היבש קשה עבורם, מתאים לתת מזון רטוב כפתרון. האוכל רטוב ומכיל נוזלים והוא מאפשר גם עיכול מהיר וקל יותר. במידה והכלב שלכם עבר טראומה מסוימת, הוא סובל מכאבים ונמנע מלאכול בגין כל סיבה שהיא, כדאי להציע לו מזון רטוב. במקרים רבים המזון הרטוב יעזור לכם לצלוח את הימים הקשים וימנע רעב או ירידה בלתי רצויה במשקל.
מגוון – כגיוון וכפינוק לא שגרתי ניתן לפנק את הכלב עם אוכל רטוב שלרוב יהיה לו טעים יותר. יש בנמצא מגוון קופסאות שימורים בטעמים שונים. כך ניתן לגוון את שגרת התזונה של הכלב ולפנק אותו עם אוכל בשלל טעמים ומרקמים.
תגמול וחיזוק חיובי – מזון רטוב לכלבים יכול להיות גם תגמול או חיזוק חיובי להתנהגות טובה, במידה וידוע לכם שהכלב אוהב מזון רטוב מסוג מסוים. הוא יציית, יתאמן ויתנהג כנדרש ממנו, ויקבל מעדן ערב לחיכו.

אילו סוגי מזון רטוב יש לכלבים?

בחנויות ניתן למצוא מגוון של מזונות רטובים לכלבים. ההבדלים בין המוצרים מתבטאים בנקודות הללו:
כמות – ניתן למצוא קופסאות שימורים בגדלים שונים. כאשר על כל קופסה מצוין מהי כמות המזון שהיא מכילה בתוכה.
טעמים – יש היצע נרחב של מאכלים לכלבים. מעדנים בשלל טעמים. חשוב תמיד להציע לכלב לטעום מגוון טעמים כדי למצוא את המעדן שהוא אוהב מכולם.
רכיבים – עיינו ברכיבים של המוצר כדי לוודא שהמזון שאתם בוחרים הינו איכותי וטוב, ומכיל כל מה שהכלב שלכם רוצה לקבל מהמעדן.
מותגים – ניתן למצוא מזון רטוב תוצרת מותגים שונים ברחבי העולם.

אוכל רטוב לכלבים
חייגו להזמנות דילוג לתוכן