משלוחים חינם מעל 200 ש"ח באזורים: נס ציונה, ראשל"צ, רחובות והסביבה

החנות שלנו מתנגדת בתוקף לסחר בבעלי חיים ומחויבת לטפל בחיות המחמד בצורה אתית ואחראית.

שמירה על הבריאות התקינה של הכלב

אין ספק שאתם אוהבים את הכלב שלכם בצורה עזה ולמעשה האהבה עד כדי כך חזקה כך שהוא ממש אחד מבני המשפחה. עם זאת, יש אנשים שפשוט לא יודעים כיצד לשמור על בריאותו התקינה של הכלב, ממש כמו שהם לא יודעים לשמור על הבריאות של ילדיהם או של עצמם. זה הזמן להכיר את הצרכים של הכלב ולהבין שכל כלב יכול לצרוך ולדרוש דברים שונים מכלבים אחרים.

כיצד נדע לשמור על הבריאות התקינה של הכלב?

טיפוח הכלב נשמע כמו מושג שמאפיין מותרות בלבד אך למעשה מדובר על הבריאות שלו. כשמדברים על טיפוח הכלב אין הכוונה להגיע איתו למשחקיית כלבים כל שבוע ולא לשלוח אותו למספרת כלבים יוקרתית, אלא פשוט לספק לו מה שהוא צריך. כדי לדעת מהי בריאות תקינה לכלב יש צורך לשאול וטרינרים ולקרוא באינטרנט מה כל כלב צריך לפי סוגו, כאשר רק ההתאמה הספציפית לשגרתו של הכלב מהסוג שלכם תהיה הנכונה לו, בלי השוואות לכלב של השכן כי לא בטוח שמדובר בכלל על אותה משפחה או על אותו סוג.

מה התקנים והפרמטרים העיקריים לשמירה נכונה על בריאות תקינה לכלב?

• אחד הדברים הבסיסיים והמובנים ביותר הוא האוכל שהם צורכים. חשוב להקפיד לספק לכלב את האוכל שהוא צריך לפי סוגו ולפי גודלו. יש כלבים שצריכים לאכול פעם ביום ויש כלבים שבתקופות אחרות, כמו למשל לעת זקנה או כשהם גורים, יצטרכו לאכול בכמות שונה. כמו כן, מומלץ לשים לב לסימנים שצצים על הכלב דבר שיכול לנבוע מסוג המזון שהוא צורך.
• חשוב לספק לכלב את החיסונים שישמרו עליו. חיסונים נגד כלבת הם אמנם המוכרים ביותר אך יש מגוון רחב של חיסונים שצריכים להיות מתועדים כולם בפנקס חיסונים שתמיד יהיה לרשותכם.
• הכלב שלכם חייב סביבת מחייה מתאימה. תוציאו אותו מחוץ לבית כדי לשמור על בריאותו הנפשית ותתנו לו את היחס שהוא רוצה. בלי אלו, עשיתם רק חצי עבודה בשמירה על בריאותו.

האם יש כללים שונים לסוגי כלבים שונים?

יש כלבים מגזעים שונים ובגדלים שונים ועם התנהגויות וקווי אופי שונים ולכן צריך להתאים את הכול בצורה ספציפית לכלב שלכם. למשל, כלבים גזעיים יכולים לסבול ממחלות רבות יותר ולכן יש צורך לספק להם חיסונים שונים מאשר כלבים קטנים יותר. בעניין האוכל שהם אוכלים, יש כלבים שצורכים מזון מסוים שלא יהיה טוב באותה מידה למשפחת כלבים אחרת וגם כמות המזון שהם צריכים לצרוך ביום יכולה להשתנות. כל הקווים האלו בסופו של דבר יתאחדו למכלול אחד שלם שיסביר לכם מה טיפוח הכלב הנכון ביותר עבור הכלב שלכם.

אנו בדוג פיקס בע"מ מספקים לכם את כל מה שאתם צריכים לכלב שלכם, מציוד, מזון וכמובן מידע שוטף לגבי בריאותו התקינה. פנו אלינו עוד ונשמח לעזור לכם בנושאים היום מגוונים באהבה ובמקצועיות!

מזון דיאטטי לכלבים
חייגו להזמנות דילוג לתוכן